Termy Warmińskie Termy Warmińskie
Termy Warmińskie Termy Warmińskie

SPORT I ZABAWA

Sportowcy z krwi i kości mogą zmagać się na sześciu 25-metrowych torach basenu głównego. Jest też coś dla dzieci – do atrakcji na pewno należą kanał dla statków, armatki wodne czy wyimaginowana wyprawa morska na replice statku.

SZYBKA ZJEŻDŻALNIA

Dla nieco starszych przygotowano szybką zjeżdżalnię. Szybkim, ale bezpiecznym ślizgom towarzyszą zaskakujące efekty świetlne i akustyczne. 

ZEWNĘTRZEN AKTYWNOŚCI

Niezwykłe ogrody wodne połączone z zewnętrznym basenem witalnym. W dzień miejsce idealnie stworzone do wypoczynku, zaś w nocy ogrody wodne to rozgrzany piasek i gorące rytmy prosto od najpopularniejszych artystów.

ODPRĘZENIE

water accent

WODNA ZABAWA

ŚWIETNA ZABAWA

Z myślą o miłośnikach aktywnego spędzania czasu z przyjaciółmi i w dodatku z elementem rywalizacji przygotowano kręgielnię. Cztery pełnowymiarowe, nowoczesne tory pozwolą rozegrać naprawdę fascynujące zawody.

Kręgielnia czynna piątek-niedziela oraz święta

Pobierz PDF z cennikiem

image
image
water accent

DLA CIEBIE

Oprócz kręgielni jest również sala klubowa z barem i dyskoteką. Systematycznie organizujemy różnego rodzaju rozrywki.
Po zmaganiach sportowych siły można zregenerować w restauracji, barze.

NOWA JAKOŚĆ I ATMOSFERA

Z dala od zgiełku miasta w sercu Warmii i mazur znaleźć można nową jakość i atmosferę. Plaża z prawdziwym morskim piaskiem, hamaki i leżaki, ogromne pontony wodne, a to wszystko w pięknej ekskluzywnej scenerii białych domków, z ogromnymi łożami, gdzie powiewające białe firany oddadzą klimat najlepszych zagranicznych kurortów. Na wygłodniałych czeka Beach Bar, w którym ugasić pragnienie można kolorowymi koktajlami.

image
image
water accent
image
image
water accent

Super, jeden z lepszych w Polsce... przestrzeń i mnóstwo atrakcji... np. 4 duże jacuzzi świetna rozrywka!

Bardzo aktywnie można spędzić czas z rodziną. Szczerze polecam!

accent

POZNAJ NASZ LEPIEJ

water accent