Termy Warmińskie Termy Warmińskie
Termy Warmińskie Termy Warmińskie

O NAS

Malownicze krajobrazy, przepiękne sosnowe lasy i liczne jeziora, rozciągające się na terenie całego województwa – oto skarby Warmii, które każdy powinien zobaczyć na własne oczy. W takiej scenerii, wśród tych wszystkich wyjątkowych, cieszących oko atrakcji znajduje się nowoczesny obiekt rekreacyjno – wypoczynkowy - Termy Warmińskie.

LECZNICZE WODY TERMALNE

Termy Warmińskie to jeden z nielicznych w północnej Polsce ośrodków wykorzystujących zdrowotne właściwości wód termalnych.

AKTYWNOŚCI DLA NAJMŁODSZYCH

Kochamy naszych najmniejszych gośći.

Brodzik dla najmłodszych, sala zabaw z mięką komnatą, gry interaktywne, wodne zabawy.....

to Tylko niewiele z przygotowanych atrakcji.

image
image
water accent

WYBIERZ WYPOCZYNEK Z NAMI

Duża różnorodność znajdujących się na terenie Term atrakcji sprawia, że spełnią one oczekiwania zarówno tych, którzy stawiają na aktywność, jak i tych, którzy zwyczajnie marzą o chwili odpoczynku i wytchnienia.

image
image
water accent

WYPOCZNIJ W PIĘKNYCH WNĘTRZACH

Główną ideą projektu było zaproponowanie optymalnego zespołu obiektów Term, harmonijnie wkomponowanych w otoczenie. Bryła budynku podzielona została na elementy dostosowane rozmiarem i skalą do potrzeb znajdujących się w nich stref funkcjonalnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Całości założenia wykorzystuje urok terenów otaczających poprzez przeszklenia i „otwarcia” poszczególnych brył obiektu. Wewnątrz zaproponowano podział na „komnaty” w których wykorzystano elementy wykończeniowe charakterystyczne dla terenów Warmii i Mazur.

POZNAJ NAS LEPIEJ

Połączenie nowoczesnego betonu z milionem litrów wody wokół to coś co wyróżnia obiekt, nietuzinkowe połączenia stwarzają idealne miejsce do wypoczynku.

Fantastyczne miejsce na relaks i odpoczynek. Polecam wszystkim. Pyszne posiłki, dużo zabawy w wodzie i fajna strefa Spa.

Super miejsce dla dzieci i dorosłych. Rzeczki zewnętrzne są cudowne.

accent

POZOSTAŁE ATRAKCJE

water accent