Termy Warmińskie Termy Warmińskie
Termy Warmińskie Termy Warmińskie

Regulamin realizacji Voucherów  w Termach Warmińskich

 

 

Postanowienia ogólne

 1. Realizacja Vouchera odbywa się na ogólnych zasadach obowiązujących przy sprzedaży danego zabiegu.
 2. Od przedstawionego w recepcji Term Warmińskich Vouchera nie przysługują dodatkowe rabaty: (rabaty i promocje nie łączą się ze sobą).
 3. Vouchery bezpłatne Marketingowe, nie mogą być przedmiotem obrotu handlowego. W przypadku wykrycia przez Termy Warmińskie przypadków wprowadzania do obrotu, vouchery tracą ważność.
  1. W przypadku braku anulacji zarezerwowanych usług, określonych przy rezerwacji, zaproszenie traci ważność.
   1. Po zakupie Vouchera Term Warmińskich nie jest dokonywany zwrot pieniędzy.
   2. Niewykorzystana kwota jest zwracana zamawiającemu lub obdarowanemu w formie vouchera, do wykorzystania zgodnie z terminem ważności.

Realizacja Vouchera

 

 1. Voucher Marketingowy może być zrealizowany w dowolnym terminie w ciągu 6 miesięcy (chyba, że został podany inny termin realizacji vouchera) od daty jego aktywacji, pod warunkiem dokonania wcześniejszej rezerwacji.
 2. Voucher Podarunkowy może być zrealizowany w dowolnym terminie w ciągu 6 mcy od daty jego aktywacji, pod warunkiem dokonania wcześniejszej rezerwacji.
 3. Voucher nie jest środkiem płatniczym, nie podlega wymianie na gotówkę, nie może z niego być wydana reszta.
 4. Jeśli wartość oferty jest wyższa od środków pozostałych do wykorzystania w ramach Vouchera, posiadacz Vouchera może dopłacić różnicę na kwotę będącą różnicą wartości oferty i środków pozostałych do wykorzystania w ramach Vouchera, wystawionej zgodnie z odpowiednimi przepisami.
 5. Osoby uprawnione do wydania Voucherów: Recepcja hotelowa Term Warmińskich, Recepcja Spa Term Warmińskich, Dyrektor Term Warmińskich, Prezes Term Warmińskich.
 6. Jeżeli kwota usługi nie przekracza wartości Vouchera podarunkowego, może zostać odjęta od wartości bonu. Pozostała kwota umożliwia korzystanie z usług Term Warmińskich w innym terminie.
 7. Vouchery marketingowe bez względu na ich wartość muszą być wykorzystane w całości w dniu realizacji przez osobę wskazaną na voucherze.

Postanowienia końcowe

 1. Termy Warmińskie nie odpowiadają za zgubione lub zniszczone Vouchery.
 2. Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony przez Termy Warmińskie w dowolnej chwili.
 3. Aktualna wersja regulaminu jest zawsze dostępna w recepcji Term Warmińskich.
 4. Zakup Vouchera jest równoznaczny z akceptacją powyższego regulaminu.
 5. Osoba zamawiająca/obdarowana nie może samodzielnie nanosiła żadnych zmian na voucherach.